Nadruki na płytach CD/DVD/BD


Nasza firma specjalizuje się w nadrukach na płytach CD-R, DVD-R, BD-R, mini CD-R, mini DVD-R, wizytówkach CDR.  Oferujemy trzy techniki nadruku: offset, sitodruk a także druk cyfrowy. Dzięki temu możemy dostosować wydruk do Państwa oczekiwań, zarówno jakościowych jak i cenowych.80911-1024x1024

Co możemy wykonać:

  • Offsetem drukujemy na płytach CD-R, DVD-R, a także BD-R.
  • Cyfrowo możemy wydrukować na każdej płycie (CD-R, DVD-R, BD-R, mini CD-R, mini DVD-R, wizytówki CDR).
  • Sitodrukiem jesteśmy w stanie zadrukować CD-R, DVD-R, a także BD-R. Nasz sitodruk drukuje do 5 kolorów pantone plus biały poddruk, możemy wykonać płyty także bez apli, czyli wydruk będzie bezpośrednio na metalizacji.

Bardzo ważne jest to, że nasze nadruki są stałe, odporne na zdrapania czy warunki atmosferyczne. Nie są to etykiety i nie jest to wydruk na bardzo popularnych domowych drukarkach atramentowych. Pierwsze niosą ze sobą ryzyko odklejenia nawet w napędzie, drugie niezabezpieczone można zeskrobać paznokciem. Nasze wydruki są profesjonalne i bardzo trwałe, jeżeli szukają Państwo trwałego produktu to idealnie trafiliście. Zapraszamy do kontaktu, aby uzgodnić szczegóły i cenę. Świadczymy również usługi konsultingowe, doradzamy przed zamówieniem jaką technikę najlepiej jest wybrać, aby osiągnąć jak największe korzyści.